IDEXE

IDEXE – італійська роздрібна мережа модного дитячого одягу від 0 до 14 років, яка налічує понад 400 магазинів по всьому світу. Це світовий лідер на арені моди для дітей та підлітків.

Маленькі клієнти  – ось хто найважливіший для IDEXE.

Магазин дитячого одягу не просто одягає дітей зі смаком, але й намагається робити свято для  клієнтів.

Отже, справжня сучасна вишуканість, стриманість та одночасно легкість, комфорт та висока якість – все це можна знайти у магазинаx  IDEXЕ.

Чому варто обрати нас?

Продукція фірми розроблена до найдрібніших деталей і відповідає всім найактуальнішим європейським критеріям і нормам безпеки використання та охорони навколишнього середовища. Особлива увага звертається на використання матеріалів з відсутністю речовин, які могли б зашкодити дитині. Всі речі, перш ніж потрапити на прилавки магазинів чи до рук споживачів, проходить строгий контроль і отримують остаточне затвердження від італійських висококваліфікованих спеціалістів. Виробничі ж підрозділи постійно контролюються фахівцями для дотримання та забезпечення рівня якості продукції. Для максимального комфорту особлива увага надається деталям одягу.

Спеціально для українськиx модників компанія IDEXE внесла корективи в свою політику виробництва і скоригувала асортиментний ряд для українського проекту: більше уваги приділено шкільній формі, для виробництва верхнього одягу використовуються більш теплі матеріали, створені спеціальні колекції білизни для малюків.

IDEXE – з думкою про Ваших дітей.