Oodji

Oodji — молодий європейський бренд належить швейцарській компанії Lagen SA почав свою історію в 1998 року, коли була представлена перша колекція жіночого одягу та аксесуарів.

Спочатку бренд носив назву OGGI, але з виходом восени 2010 на міжнародний ринок написання логотипу було змінено на співзвучне oodji, що в перекладі з італійської мови означає «сьогодні».

Зміна назви відкрила для компанії нову сторінку її історії — oodji запускає в продаж чоловічу колекцію одягу та аксесуарів, створювану дизайнерами паризького дизайн-бюро марки.

2012 рік для oodji ознаменовується запуском нового напрямку odji shoes — модне взуття для чоловіків і жінок.

Будь-які переваги покупців знайдуть своє відображення в декількох лініях бренду:

ULTRA — молодіжна колекція для дівчат, які віддають перевагу яскравому і сучасний стиль. Колекція розроблена згідно останнім модним тенденціям, прояви яких є у всьому: у фурнітурі, тканинах, крої.

COLLECTION — елегантна жіночий одяг, актуальна в будь-якій життєвій ситуації. Колекції створюються для широкої аудиторії покупців, що віддають перевагу одяг в стриманому і благородній стилі. Лінія базується на моделях костюмного асортименту, верхнього одягу і трикотажу.

ELEGANCE — елегантні моделі великих розмірів від 50 до 60.

LAB — стильна чоловічий одяг, заснована на моделях класичної лінії (завужені брюки, жакети та сорочки з багатьма деталями) і моделях в стилі casual з великою кількістю яскравих, виразних принтів, дорогих тканин, неординарних рішень в крої. Колекція розробляється для молодих людей, що цінують свободу і рух, і не бояться експериментів.

SELECTION — повсякденна і діловий одяг для впевнених у собі чоловіків. Колекція створена в класичному і одночасно елегантному стилі, але при цьому містить в собі останні тренди сезону. Основа колекції — костюми, класичні сорочки і трикотаж.

У оodji ви завжди можете знайти модний одяг найрізноманітніших напрямів: для дому та офісу, активного відпочинку та романтичного побачення. При цьому головною відмінністю колекцій оodji є актуальність у всьому — в фасонах, тканинах і кольорах. Важливо зауважити, що основними достоїнствами oodji є щомісячне оновлення колекцій, а також демократична цінова політика.